Familia Draconi

Forum klanu L2 RPG.


#1 2011-06-22 11:01:16

 wilczka

wredne to

9099960
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 83
Postacie:: Adthyah, Hetti, En

witam starych znajomych ^^

Forum postawione. Testy póki co nadal trwają. Jeśli wyjdą jakieś nieakceptowalne wady, musimy na nie chwilowo przymknąć oko. Chciałabym, żebyśmy skupili się póki co na roli praktycznej tego forum - a mianowicie pragnę, aby posłużyło nam ono za miejsce, gdzie przedyskutujemy zakładanie klanu na Valdaronie.

Postarałam się zablokować co się da, żeby nas nie czytał każdy przypadkowy przechodzeń. Jeszcze nie ogarnęłam wszystkich funkcji, pierwszy raz administruję takim forum, toteż liczę na Waszą dobrą wolę i kooperatywność ;D.

Po pierwsze, proszę dać mi znać na Valdku via PW do wilczki lub tutaj, z kim mam przyjemność, bo nie jestem telepatką i nie zgadnę jaki sobie nick tym razem obraliście - proszę o przedstawianie się nickiem z Kelemoru (a najlepiej imieniem postaci). Im szybciej się ogarniemy, tym szybciej wszystkim starych Familiowiczom nadam uprawnienia do bezkarnego buszowania po każdym zakamarku tego forum - i tym szybciej, nieskrępowani podglądaczami, omówimy sobie wszystkie ważne kwestie.

Pozdrawiam,
wilczka

Offline

 

#2 2011-06-22 11:04:23

 Brotax

Christianus mihi nomen

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 59
Postacie:: Brotax
WWW

Re: witam starych znajomych ^^

Diego mroczny nekromanta oddał swój duch na orka zwanego Brotax. Fanatyka paagrio i anarchistę jego królewskiej mości.

Co do forum to ujdzie. Tnie się jak diabli ale nie o to w nim chodzi narazie.


FLVCTVAT·NEC·MERGITVR

Offline

 

#3 2011-06-22 11:43:34

 wilczka

wredne to

9099960
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-06-22
Posty: 83
Postacie:: Adthyah, Hetti, En

Re: witam starych znajomych ^^

Ok. Udało mi się ogarnąć najważniejszą rzecz. Chyba.
Czat box widzą wszyscy i chyba wszyscy mogą w nim pisać, więc miejcie to na uwadze.
Użytkownicy mogą się rejestrować bez jakichkolwiek weryfikacji, jednak to ich nie upoważnia do niczego tak naprawdę.
Dopiero ręczne przemianowanie z Użytkownika na Czerwia Dracońskiego daje dostęp do reszty forum.
Te część forum widzi każdy, zgodnie z planem, to ma być nasz ogólnodostępna wizytówka - więc nie omawiajcie tu ważnych spraw . Zapraszam do agory.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.badmintonlegnica.pun.pl www.polscyfanatycy.pun.pl www.cs-siedlce.pun.pl www.mngames.pun.pl www.zse-3d.pun.pl